Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Realizacje

Juromania 2020

Miejsce: Olsztyn k. Częstochowy / Dnia: 2020.09.18

Juromania to coroczne święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej.


Głównym punktem inauguracji Juromanii 2020 był koncert muzyki filmowej Krzesimira Dębskiego z udziałem Orkiestry Kameralnej PRIMUZ, Anny Jurksztowicz oraz Macieja Miecznikowskiego. Juromania przenosi uczestników w średniowieczny klimat zamków i warowni. W ponad dwudziestu jurajskich miejscowościach odbywają się liczne wydarzenia m.in. turnieje rycerskie, pokazy historyczne, warsztaty i zajęcia edukacyjne dla całych rodzin. Celem Juromanii jest promocja Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Z roku na rok popularność wydarzenia wzrasta, a bogaty program przyciąga tysiące miłośników historii, krajobrazów oraz walorów przyrodniczych i kulinarnych regionu. Szczegóły nt. imprezy znajdziecie na stronie juromania.pl

 

W trakcie koncertu wykonalismy kilka krótkich pokazów do granych na żywo znanych przebojów filmowych.

 

Ta impreza miała dla nas szczególne znaczenie ponieważ po 22 latach udało nam się powrócić na miejsce realizacji Międzynarodowych Pokazów Pirotechniki i Laserów w Olsztynie koło Częstochowy - naszej kultowej imprezy, która po raz ostatni odbyła się w Olsztynie 12 września 1998 roku.  Wykonaliśmy wtedy 45-minutowe widowisko zaaranżowane do soundtracku skomponowanego przez Bogdana Mizerskiego.

PSO Sp. z o.o. Sp. k.

Dział obsługi Klienta

ul. Mikołaja Kopernika 13

42-217 Częstochowa


biuro@grupapso.pl


Telefon: +48601416001