Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Blog

26.07.2021

Nieprawda, że ... część 5


Pokazy sztucznych ogni uznane zostały za bezpieczne dla publiczności wydarzenia kulturalne w czasie trwającej pandemii COVID-19.

Nieprawda, że ... po raz kolejny.

Okazuje się, że pokazy sztucznych ogni to najbezpieczniejsze dla widzów imprezy kulturalne w czasie trwania pandemii koronawirusa. To one zapewniają wydarzeniom społecznym masowy, a przede wszystkim bezpieczny udział publiczności.

4 lipca 2021 / USA, New York / Dzień Niepodległości
W trakcie tegorocznych obchodów Dnia Niepodległości zrezygnowano z wielu tradycyjnych wydarzeń kulturalnych, sportowych itp. lecz nie zrezygnowano z pokazów fajerwerków, które były wyjątkowo spektakularne

14 lipca 2021 / Francja, Paryż / Dzień Bastylii
Podobnie we Francji, tegorocznym obchodom święta narodowego towarzyszyły tradycyjne pokazy sztucznych ogni

18 lipca 2021 / Włochy, Wenecja / Festa del Redentore (Święto Odkupiciela)
Także świętom religijnym w niektórych krajach niezmiennie towarzyszą pokazy fajerwerków

28 czerwca 2021 / Włochy, Bari / G20 Italia 2021
Organizatorzy wydarzeń politycznych, które rzadko są przychylnie przyjmowane przez społeczeństwo, także chętnie teraz sięgają po pokazy sztucznych ogni aby ocieplić ich wizerunek

Natomiast u nas Sejm RP, na wniosek posłów Koalicji Obywatelskiej, już wkrótce debatować będzie nad zakazem używania fajerwerków. Obywatele, którzy według wielu ankiet w 75% deklarują, że kochają fajerwerki, zostaną pozbawieni prawa do zabawy z nimi. Niby nadal będą mogły odbywać się profesjonalne pokazy sztucznych ogni, ale włodarze wielu miast już dawno z nich zrezygnowali pod wpływem fake news'owych kampanii organizacji ekologicznych i pro-zwierzęcych. Tu jest Polska!

PSO Sp. z o.o. Sp. k.

Dział obsługi Klienta

ul. Mikołaja Kopernika 13

42-217 Częstochowa


biuro@grupapso.pl


Telefon: +48601416001